جمعه, 04 فروردين 1402

دسترسی به فایل پرسش‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، فرم های ارزیابی و سایر اطلاعات

jashn

دسترسی به فایل پرسش‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، فرم های ارزیابی و سایر اطلاعات

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای استان های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری «نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان» را همانند سال های گذشته به صورت یکپارچه و ملی برگزار می کند.

دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دستورالعمل تأکید کرده است: با توجه به اهمیت موضوع، لازم است دبیرخانه هیأت امنای استان‌ها و واحدهای جامع مستقل، علوم و تحقیقات و نجف‌آباد با در نظر گرفتن نکات لازم در مورد اطلاع‌رسانی موضوع به اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموختگان و علاقمندان اقدام و نسبت به معرفی برگزیدگان هر استان به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند. همچنین دبیرخانه استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی موظفند ضمن تشکیل ستادی به عنوان هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان (شامل رئیس واحد استان به عنوان رئیس ستاد استانی جشنواره، یک تا سه تن از معاونان پژوهش و فناوری یا معاونان علمی واحدها و یک تا سه تن از اعضای هیأت علمی صاحبنظر و برجسته در هریک از گروه‌های آموزشی)، نسبت به اطلاع‌رسانی، شناسایی و معرفی برترین تولیدات علمی و معرفی «برگزیده در هر بخش» همراه با سوابق و مستندات به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

براساس این دستورالعمل، مهلت ارسال فهرست برگزیدگان هر استان و مدارک آنها به همراه فرم‌های داوری، مستندات، امتیازهای ایشان و صورتجلسه ستاد هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان حداکثر تا تاریخ 15 دی ماه است. همچنین بازه زمانی بررسی مدارک و مستندات داوطلبان شرکت در جشنواره از فروردین ماه 1397 تا آذرماه 1400 است و برگزیدگان سال‌های 1397 تا 1400 جشنواره نمی‌توانند به عنوان برگزیده در همان بخش انتخاب و معرفی شوند. بدیهی است در سایر بخش‌ها امکان معرفی ایشان وجود دارد.

در این دستورالعمل تأکید شده است: در صورت انتشار کتا

آخرین اخبار